Partnerzy – Pet-Expo – Międzynarodowe Targi Zoologiczne B2B

Partnerzy

Rynek Zoologiczny - Partner branżowy


Rynek Zoologiczny to prestiżowy miesięcznik branży zoologicznej wydawany nieprzerwanie od 2008 roku. Marka Rynku Zoologicznego cieszy się dużym uznaniem oraz wysoką wartością. Od lat to niekwestionowany lider czytelnictwa w segmencie pism branży zoologicznej.

Rynek Zoologiczny to:
  • prezentacja nowości oraz trendów
  • specjalistyczne teksty pisane przez ekspertów w swoich dziedzinach
  • znany i najchętniej czytany miesięcznik polskiej branży zoologicznej
Rynek Zoologiczny to jednak coś więcej. To platforma wymiany myśli i poglądów w trakcie cyklicznych spotkań właścicieli i managerów firm z branży zoologicznej, które odbywają się w ramach Forum Branży Zoologicznej. To także cykliczne szkolenia dla właścicieli i managerów sklepów zoologicznych, które od 4 lat prowadzone są w ramach cyklu Akademia Rynku Zoologicznego. To również nowe media: www.rynekzoologiczny.pl i facebook.pl/rynekzoologiczny.

MoonFox - Partner technologiczny


Nasza nazwa, czyli „Księżycowy Lis”, ale też „Lis całkiem z Księżyca”, jest kwintesencją naszych pomysłów i intencji. W końcu to nie człowiek był pierwszy na Księżycu - to był LIS! Tak jak Lis, wyznaczamy i stawiamy pierwsze kroki tam, gdzie inni się boją lub trzymają sztampowych rozwiązań.

Oferta:
  • Advertisign
  • Brand Design
  • UX
  • Digital production
  • Fotografia produktowa
  • Fotografia okolicznościowa
  • Video

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze


Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze to nowoczesne centrum wystawiennicze i konferencyjno-szkoleniowe, które zostało oddane do użytku jesienią 2015 roku. BCTW stwarza komfortowe warunki do organizowania targów, wystaw, wydarzeń biznesowych oraz imprez artystyczno-rozrywkowych.

Powierzchnia użytkowa wynosi ponad 16 tysięcy m kw., co daje ogromne możliwości organizacyjne. Hala wystawiennicza to 10 900 m kw. powierzchni targowej z obszerną antresolą. BCTW dysponuje 4 salami konferencyjnymi, które można łączyć, a największa z nich przewidziana jest aż na 520 osób. Możliwe jest również stworzenie bardziej kameralnej atmosfery oraz wynajęcie strefy VIP z aneksami kuchennymi i łazienkami. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się 650 miejsc parkingowych, a także parkingi dla autobusów i samochodów ciężarowych. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, najlepszym systemom audiowizualnym oraz profesjonalnej kontroli dostępu, Bydgoskie Centrum Targowe zapewnia bezpieczeństwo i komfortowe warunki do organizowania różnorodnych imprez.

Pikniki rodzinne +4łapy - Partner


Pikniki rodzinne +4łapy, to największy, ogólnopolski cykl eventów dla rodzin z psami. Pikniki organizowane przez agencję AP360 przy współpracy z Lang Team, organizatorem Tour de Pologne oraz Vienna Maratonów Rowerowych, przyciągają tysiące uczestników, a organizowane są w największych miastach, w najlepszych ich lokalizacjach. Pikniki +4łapy to szereg aktywności i atrakcji dla ich uczestników. Począwszy od Gry miejskiej z psem, poprzez szkolenia i edukację, skończywszy na ekskluzywnych pokazach psich sportów, m.in. psich zaprzęgów w wykonaniu Igora Tracza. Każdy Piknik to strefy przygotowane dla uczestników, m.in. wyjątkowa strefa handmade&designu, aktywności, atrakcji, fundacji oraz strefa dla dzieci. Warto też dodać, że dochód z Gry miejskiej z psem jest w 100% przekazywany na cele charytatywne, a jej przebieg przygotowywany przy współpracy z behawiorystą ma charakter edukacyjny.

Magazyn Dog & Sport - Partner medialny


O magazynie
Z Dog&Sport dowiesz się wszystkiego o swoim czworonożnym przyjacielu.
Czy wiesz, jaka karma jest najlepsza dla Twojego psa? Jak dobrać sposób żywienia do wieku i aktywności? Czym suplementować? Czy wiesz jak szkolić i bawić się z psem? Interesuje cię psia dietetyka, behawioryzm a może najnowsze trendy na rynku zoologicznym? Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi sposobami dbania o swojego pupila.

Magazyn Trzy Koty- Partner medialny


O magazynie
Pierwszy w Polsce, nowoczesny magazyn popularyzujące rzetelną wiedzę o zdrowiu, zachowaniu, żywieniu, pielęgnacji i życiu pod jednym dachem z kocim przyjacielem. Autorzy artykułów do doświadczeni behawioryści, hodowcy, weterynarze, blogerzy i pasjonaci, posiadający rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat codziennego życia z kotami, dbałości o ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami czy recenzji produktów - oczywiście kot zawsze występuje w nich w roli głównej!

Psy.pl & Koty,pl- Partner medialny


Portale Psy.pl i Koty.pl należące do grupy multimedialnej Petstar to największa w polskim internecie baza artykułów o tematyce zwierzęcej, skierowanych do właścicieli i miłośników psów i kotów. Unikatowy kontent od 10 lat tworzą najlepsi eksperci i specjaliści: weterynarze, behawioryści, szkoleniowcy, kynolodzy i inni. Psy.pl i Koty.pl mogą się też pochwalić największą księgą ras w sieci, która cieszy się wysoką poczytnością wśród czytelników.

Firma Petstar działa również aktywnie na rzecz zwierząt. Jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Zerwijmy łańcuchy” – to protest przeciwko trzymaniu psów na łańcuchach. Petstar organizuje również plebiscyt „Serce dla Zwierząt”, w którym co roku nagradza osoby i instytucje bezinteresownie działające na rzecz zwierząt.

Ethoplanet- Etologiczne Centrum Szkoleniowo-Doradcze


Ethoplanet to szkoła dla ludzi i zwierząt. Prowadzimy szeroko pojętą edukację z zakresu etologii i nauk z nią powiązanych. Tworzyliśmy to miejsce przede wszystkim kierując się profesjonalizmem, bezgraniczną miłością i empatią wobec zwierząt. Dlatego Ethoplanet to najlepsi specjaliści – ludzie o wykształceniu kierunkowym, naukowcy o szerokiej wiedzy i otwartym umyśle, a zarazem świetni praktycy z wieloletnim stażem. Holistyczne podejście jest dla nas kluczowe. Naszym celem jest promowanie nauki w połączeniu z praktycznym jej wykorzystaniem, a przede wszystkim poprawy dobrostanu zwierząt.

Naszą misją jest wypromowanie:

• odpowiedzialnego i humanitarnego traktowania zwierząt,
• rozsądnej i przemyślanej opieki nad zwierzęciem,
• świadomej konsumpcji,
• a przede wszystkim – szacunku do zwierząt, bez zbędnej antropomorfizacji – z poszanowaniem ich odrębnych potrzeb i zachowań.